Kloogaranna Festival 2016 toimub sellel aastal juba viiendat korda (täpsemalt 23.juulil!) - meri, kaunis liivarand ning soov pakkuda suvel inimestele mõnusat äraolemist väljaspool linnakära on peamised põhjused, miks selline üritus toimub.

Lisaks kvaliteetsele muusikale pakub festival ka mitmekülgset toiduelamust ning erinevaid meelelahutus- ning sportimisvõimalusi. Toimub rannajalgpalliturniir harrastajatele ning Keila linna ja Keila Korvpalliklubi poolt läbi viidav tänavakorvpalliturniir 3x3 Streetball. Merel toimub Nelja Energia kitekross võistlus proffidele. Lisaks saab proovida populaarset aerusurfi (SUP), tantsida zumbat, päevitada, ujuda ja teha veel palju muud.

Uudisena toimub Kloogaranna Festivali raames koostöös Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liiduga esmakordselt BIKINIFITNESS, FITMODEL ja RANNAFITNESS.

PREMIA lastealal on batuudilinnak, kus lapsi lõbustavad Jänku-Juss ja tema Käsilased. Lisaks muidugi näomaalingud, mängud ja muud toredad tegevused.

 

FESTIVALILE VIIB ELRONI RANNARONG - spetsiaalselt selleks päevaks loodud erigraafiku alusel!

 

 

 

BIKINIFITNESS
Koostöös Eesti Kulturismi- ja Fitnessiliiduga toimub Kloogaranna Festivalil esmakordselt naiste bikinifitnessi ja meeste rannafitnessi show:

- Egle Nabi esitleb: Bikiinifitnessi ja meeste rannafitnessi eliitvõistlejate lavashow
- Fit Modellid (naised ja mehed)
- Street Workout lavashow
- Tasuta kehakoostise mõõtmine ja treenerite konsultatsioon
- “Pane end proovile” - Streetworkout näidistreeningud ja minivõistlused naistele ja meestele (auhinnad!) – vt. videot:
https://youtu.be/s4KJQnCHarQ

- Eripakkumised ja degusteerimised Fitshop’ilt
- Stiilsed trenniriided BroFitwear’ilt
- “Trimmis keha käsiraamat” - tutvustus ja eripakkumine trenniajakirjalt Hers Fitness

RANNAJALGPALL

PANE OMA VÕISTKOND KOKKU JA TULE RANNAJALGPALLI MÄNGIMA!

Suvi, jalgpall, mõnus muusika ja auhinnad - see on rannajalgpall!
Kloogaranna Festivali rannajalgpalliturniir on mõeldud võistkondadele, kes tahavad väljakul mängu nautida ega sea endale eesmärki olla maailma parim 
Turniiri üldinfo:
• Mängida võivad kõik sõpruskonnad, võistkonnad, firmad - mängijad ei pea olema jalgpallitaustaga
• Võistkond võib koosneda kuni 10 mängijast
• Mänguaeg on 3x6 minutit
• Osalema pääsevad 9 esimesena registreerinud võistkonda – kes ees, see mees!
• Loositakse 2 alagruppi, mõlemast pääseb kaks parimat järgmisesse ringi
• Osalustasu võistkonna peale (kuni 10 inimest) on 120 eurot. Osalustasu sees on TASUTA Festivali pääse tervele võistkonnale (kuni 10 pääset 23.juulil). 
• Võistkond loetakse registreerunuks osalustasu laekumisel 
• NB! Osalustasu peab olema laekunud hiljemalt 19.juuliks
• Turniir kestab kell 12.00 – 19.00
• Turniiri korraldajaks on Eesti Rannajalgpalli Liit koostöös Kloogaranna Festivali korraldajatega
• Registreeruda saab e-maili teel: kerli@kloogaranna.ee
• Registreerimisel palun teata: võistkonna nimi, mängijate nimed ja vanused, esindaja nimi, e-mail ja telefon
VÕITJATELE ATRAKTIIVSED AUHINNAD!!!

ZUMBA

ZUMBA loojaks on Beto Perez, kes lõi uue ja emotsionaalse tantsu-fitnessi stiili 1990.aastate lõpus. See ei ole tavaline tantsuline aeroobika ning põhineb Ladina-Ameerika tantsudel nagu merengue, salsa, samba, flamenco, tango ja reggaeton. ZUMBA treeningus osalejad ei pea olema eelneva tantsukogemusega. Kõik tantsusammud on üles ehitatud nii, et iga osaleja, hoolimata soost ja vanusest, saab kaasa tantsida valehäbi tundmata – ZUMBA on tantsutreening hingele ja kehale! Kloogaranna Festivalil toimub ZUMBA mere ääres, liivarannal! Treeneriteks: Reet Paakspuu, Alyona Tinyakova ja Tiina Tammkivi

KITEKROSS
Ekstreemspordiala lohesurf kiire ja atraktiivne võistlusdistsipliin. Kloogaranna Festivalil toimuv Nelja Energia kitekross võistlus toimub kalda lähedal ning on oma hüpete ja kiire tempoga pealtvaatajatele põnev ja hästi jälgitav. Reeglid on lihtsad - rajal on korraga 3-5 võistlejat ja 2-3 esimesena finišeerujat saavad edasi järgmisesse sõitu (sõitude arv sõltub osavõtjate arvust). Starditakse kaldalt vette joostes ning võistlejad peavad läbima 10-15 kraadi allatuules märgitud raja, kuhu on asetatud ka poid, millest tuleb üle hüpata. Kui võistleja kukub poi ületamisel, kaotab ta lihtsalt aega (karistuspunkte ei anta). Üldvõitjaks tuleb võistleja, kes jõuab viimasesse sõitu ja selle võidab.

Vaata ka: www.laulakas.ee
TÄNAVAKORVPALL

KLOOGARANNA 3X3 STREETBALL on mõeldud kõikidele harrastajatele ja sõpruskondadele!

Mängida võivad kõik sõpruskonnad, võistkonnad, firmad - mängijad ei pea olema korvpallitaustaga, kuid osalemine pole lubatud 2015/16 hooajal Eesti Meistriliigas ning Meeste I-liigas mänginud mängijatel.

*Võistkonnas 3 - 4 liiget
*Mänguaeg on 10 minutit või 15 punktini
*Osalema pääsevad 20 esimesena registreerinud võistkonda – kes ees, see mees!
*Kõik meeskonnad loositakse viiestesse alagruppidesse – mis tähendab, et kõigile on garanteeritud vähemalt 4 mängu
*Turniir toimub ametlike FIBA 3x3 reeglitega
*Osalustasu võistkonna peale (3-4 liiget) on 50 eurot
*Osalustasu sees on TASUTA Kloogaranna Festivali pääse tervele võistkonnale (23.juulil)
*Turniir kestab kell 12.00 – 18.00
*Turniiri korraldajaks on Keila Linn ja Keila Korvpalliklubi koostöös Kloogaranna Festivali korraldajatega - tegemist on Sprite Tänavakorvpalliturniiri lisaetapiga!
*Registreeruda saab e-maili teel: kerli@kloogaranna.ee
*Registreerimisel palun teata: võistkonna nimi, mängijate nimed ja vanused, esindaja nimi, e-mail ja telefon
*Võistkond loetakse registreerunuks osalustasu laekumisel

Võitjatele auhinnad!

AERUSURF
Aerusurf (inglise keeles stand up paddle surf (SUP)) on kogu maailmas pea kulutulena leviv spordiala, mille juured ulatuvad suisa kauge Polüneesia iidsetesse aegadesse, kus surfilaualaadsete alustega käidi naabersaarelt näiteks jamssi toomas või muud saarejuttu ajamas.

Aerusurf tänapäevases kontekstis on siiski alguse saanud traditsioonilisest lainesurfist. Ehk lauaga mööda ja keset laineid tuiskamisest. Eelkõige on vahva veespordi arengus „süüdi“ surfiinstruktorid, kes oma õpilaste tegemistest ülevaate saamiseks laual rahulikult püsti pidid seisma. Et vee peal tasapisi edasi-tagasi liikuda, võtsid instruktorid appi ka aeru.

Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks miljonitele inimestele üle maailma. Aerusurf ei eelda surfajalt erilist füüsilist vormi. Samuti pole tarvis mingeid eelteadmisi aerusurfist.

www.aerusurf.com

PREMIA LASTEALAPREMIA lastealal tegelevad lastega Jänku-Juss ja tema Käsilased. Lisaks muidugi näomaalingud, mängud ja muud toredad tegevused.

Vaata ka: www.batuudijuss.ee